Powstające siniaki na nogach, drętwienie i chwilowe niedomaganie rąk i nóg

WitamCo może świadczyć o objawach takich jak...samo powstające siniaki na nogach, drętwienie i chwilowe niedomaganie rąk i nóg, swędzenie ciała, w gardle na migdale widać biały ropień, występujący łupież, niepokój, ból głowy, czasem zmiany nastroju. Naczytałam sie w internecie ze to może być białaczka? Wizytę mam dopiero w środę i nie wiem jak ja wytrzymam z niewiedzą do środy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co uniemożliwia postawienie jednoznacznej diagnozy. Konieczne jest jednak przeprowadzenie dodatkowych badań, a w szczególności dokładne zebranie wywiadu oraz zbadanie Pani. Proszę zatem cierpliwie poczekać na wizytę u lekarza POZ.