Poziom leukocytów w krwi i kłucie w okolicy serca

witam. mam takie pytanie mam 10, 5 tys leukocytow wiem o tym bo chcialem oddac honorowo krew ale wlasnie niw moglem od pewnego czasu kuje mnie w okolicach serca oraz zoladka a takze mam straszny ból głowy? czy moze byc ze mna cos nie tak?

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne jest badanie lekarskie oraz dokładnie przeprowadzony wywiad, prosze zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam