Prawdopodobieństwo ciąży mnogiej

DOBRY WIECZÓR-Jestem matką szóstki dzieci w tym mam blizniaki dwa razy pod żad.Mam partnera i chce miec ze mną dziecko ,obawiam się ,że może być prawdopodobieństwo nie na jedno dziecko lecz na kolejne blizniaki lub więcej.Tak mi powiedział lekarz przy ostatnim porodzie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Prawdopodobieństwo kolejnej ciąży bliźniaczej jak najbardziej istnieje.