Prawdopodobieństwo wywołania poronienia i poczucie winy

Witam, błagam o pomoc Prawie 20 lat zmagam się z poczuciem winy,że mogłamprzerwać ciążę Szczerze mówiąc nawet nie wiem czy w niej byłamFakty są takie,że gdy po raz pierwszy współżyłam bez zabezpieczenia,nie doszło do wytrysku,stosunek był b.krótki Ale tak panicznie bałam się ciąży,że postanowiłam nie dopuscic do niej irygacją z gorącej wody,prysznica.Kilka chwil pózniej dostalam okresu i od razu spanikowałam,ze tam juz mogło powstawac zycie.Nie pamiętam ile czasu upłynęło od stosunku do irygacji

W poradzeniu sobie z poczuciem winy może pomóc konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam!