Problem z oddychaniem, kłucie w boku i osłabienie po wdychaniu oparów farby

Witam Posiadam problem otóż od wczoraj ciężej mi się oddycha, ale nie cały czas tylko objaw występuje raz na jakiś czas. Nie wiem , jak to nazwać , ale chyba kłuje mnie w lewym boku i czasem na prawym. Zaczeło sie tak że wczoraj robiłem grilla i i jak wiadomo dmuchałem do środka w celu powiększenia ognia, a potem przez przypadek farba sie wylała i 1/2 wdychałem opary.Godzinę później byłem słaby waliło mi serce ,ale ustało.Dzisiaj mam te same objawy tylko troche słabsze.Co powinnienem zrobić?

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie, jeśli objawy będą się nasilać proszę skonsultować się z lekarzem. Jesli ustąpią nie ma powodu do zmartwienia.