Problemy z rozmawianiem u osoby z Parkinsonem

Witam Mój ojciec choruje na chorobę Parkinsona od 10 lat. Ma bardzo duże problemy z poruszaniem i porozumiewaniem się.Jakiś tydzień temu rano zesztywniał i miał wysokie ciśnienie , wiec został zabrany do szpitala.Okazało się,że sparaliżowało mu całą prawą stronę ciała . Ma teraz problemy z oddychaniem tzn. nie może złapać powietrza, więc ma podawany tlen. Czasem nie ma w ogóle z nim kontaktu i dostaję gorączki. Lekarze nie wiedzą co mu dolega.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. a czy było wykonywane CT głowy w celu poszukiwania ewentualnie ogniska niedokrwiennego?

W pierwszej kolejności proszę rozmawiać z lekarzem prowadzącym,który zna pacjenta i będzie umiał udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.