Prośba o interpretację wyniku MRI po zabiegu operacyjnym
proszę o interpretacje wyniku MRI po zabiegu operacyjnym. Zmiany degeneracyjne krążka międzykręgowego L5-S1 z jego obniżeniem i dehydratacją i obniżeniem. obrzęk szpiku w wyrostkach stawowych lewego stawu międzykręgowego L5-S1.Niewielkie zmiany reaktywne typu Modic I.W części trzonów przylegających do krążka międzykręgowego L5-S1. Widoczne są pooperacyjne zmiany bliznowate bez cech nawrotowej przepukliny jedynie z niewielkim tylnym szerokopodstawnym uwypukleniem pierścienia włóknistego krążka międzykręgowego.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Nie napisała nawet Pani jaki typ zabiegu był wykonany. Jakiej więc Pani porady oczekuje? Wynik badania powinien zostać skonsultowany w poradni przyszpitalnej, gdzie była wykonywana operacja lub z lekarzem ortopedą w rejonie.