Prośba o wyjaśnienie wyniku badania histopatologicznego po wyłyżeczkowaniu

prosze o wyjasnienie wyniku histpat po wylyżeczkowaniu. Rozpoznanie: ciąża obumarła, opis makro:wyskrobiny brązowe grube z kosmówką, rozpoznanie histo: "Embryo (fragmenta) residua ovi cum necrosi focali. Polypi endocervicales" wizyte u lekarza mam za tydzien a do tego czasu chyba oszaleje z niewiedzy... prosze o pomoc i wyjasnienie co jak dlaczego i jak ewentualnie leczyć..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to: Fragment zarodka, doczesna z cechami ogniskowej martwicy. Dodatkowo wykazano obecność polipa szyjki macicy. Proszę na spokojnie udać się do ginekologa.