Przerwanie błony dziewiczej u 19-latki

Czy błona dziewicza została przebita? Jestem dziewicą i próbowaliśmy się z chłopakiem kochać, kawałek we mnie wszedł i gdy wykonał gwałtowny ruch żeby wejść dalej strasznie mnie zabolało i przestaliśmy próbować. Zaraz po tym i na drugi dzień leciała mi krew i bardzo mnie bolało. Czy błona dziewicza została już przebita czy mogła zostać tylko naruszona? I czy jeśli tylko naruszona to następnym razem będzie już mniej bolało czy może boleć dalej tak samo?

Na to pytanie nie można odpowiedzieć przez internet. Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa. Błona mogła zostać przerwana całkowicie (tak zdarza się najczęściej), ale mogła też jedynie zostać naruszona.

Po pierwszym stosunku często zaleca się przerwę, by dać czas na zagojenie.

Pozdrawiam!