Przyrost Candida i podejrzenie Chlamydii trachomatis

Witam, w moim organizmie nastąpił przerost grzyba Candida. Zaczęło się od nawracających infekcji intymnych. Ginekolog wykrył także nadżerkę. Kandydoza musi mieć swoją przyczynę... Z racji bólów oczu (pieczenie rozmyty obraz), mięśni i stawów podejrzewam Chlamydię trachomatis. W badaniu krwi p-ciała IgG wyszły w normie, IgM 0.9 (wynik wątpliwy). Zrobiłam wymaz z szyjki macicy. Czekam na wynik. Przed wymazem brałam Mycosyst 200 mg doustnie - czy wynik nie będzie zafałszowany? Dziękuję za odp.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wynik nie będzie zafałszowany. Proszę cierpliwie poczekać na wynik, a następnie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.