Pulsowanie w potylicy a guz

witam.bardzo się niepokoje gdyż od 7 dni czuję pulsowanie po lewej stronie potylicy,ból jest bardzo lekki otępiający.czuje wyraźne uczucie ciepła w tym miejscu.ok 2miesiące temu miałam podobnie przez ok 10 dni.bardzo boję się guza w głowie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem nadciśnienia tętniczego, patologii w obrębie centralnego układu nerwowego jak i wielu innych przyczyn. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.