Rada na pozbycie się bólu oczu

Dzień Dobry mam pytanie od jakiegoś czasu strasznie bolą mnie oczy ból jest tak silny że czasem nie wiem czy to są oczy czy może głowa w pracy siedzę przed komputerem i do tego oświetlenie jest na jarzyniówki. Czy jest może jakas rada na pozbycie się bólu. ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do okulisty, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.