Rezonans kolana i płyn w zachyłku nadrzepkowym

Wyniki rezonansu: Chrząstka rzepki o nierwónych zarysach,znacznie ścieńczała z obesnocią ubytków z cechami chondropatii3/4st. ,duże ognisko zwyrodnienia pochrząstnego w zakrecie rzepki śr.11mm na powierzchni bocznej.Niewilka ilośc płynu w zachyłku nadrzepkowym. Co to jest ???
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę udać się do lekarza, który zlecił wykonanie badań, gdyż tylko on może je zinterpretować znając historię choroby. Zmiany jednak nie rokują dobrze w odniesieniu do stawu kolanowego. Możliwe iż konieczna jest interwencja chirurgiczna .