Rozdrapywanie zmian trądzikowych

Moja 10letnia córka ma brzydki nawyk rozdrapywania strupków.Od niedawna wyskakują jej na plecach krostki(lekarz rodzinny stwierdził trądzik)córka ostatnio kilka krostek rozdrapała i długo sączył się z nich płyn lepki przypominający osocze, kolejne wyskoczyły na uszach(które również drapała) i teraz ma obie małżowiny spuchnięte i obklejone taką samą wydzieliną przezroczysto-żółtą która zasycha i tworzy jakby skorupę. Do tego od kilku dni ma katar ropny z domieszką krwi. Nie wiem co się dzieje.

Proszę udać się do pediatry, który dokona niezbędnych badań i diagnozy.
Jeśli chodzi o nawyk rozdrapywania strupów - dobrze byłoby skonsultować się z psychologiem dziecięcym lub psychologiem behawioralnym, który efektywnie oduczy córkę tej nieprzyjemnej czynności. Pozdrawiam.

Proszę udać się do dermatologa, lekarz po obejrzeniu stanu skóry, zleceniu badań jeśli będą potrzebne przepisze odpowiednie preparaty. Polecam również zastosować nanosrebro w sprayu nanotech.