Ryzyko zajścia w ciążę przy pieszczotach

witam, z moim partnerem uprawialismy pieszczoty, pocieralam jego penisem o lechtaczkę oraz gorne wargi sromowe, trwalo to chwilę. Partner zaczal pojekiwac wiec zauwazylam, ze dochodzi/doszedł? odsunelam sie, nie zauwazylam spermy na wargach, ale sadze ze jest mozliwosc by troche się znalazło na nich. proszę powiedziec, czy jest duze ryzyko zajscia w ciaze, niestety mialam dni płodne. Wiem, ze to bylo nieodpowiedzialne, proszę o obiektywną ocenę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie istnieje szansa na zapłodnienie, gdyż preejakulat także zawiera plemniki. Wskazana konsultacja z ginekologiem.