Rzepka dyskretnie przyparta do kości udowej

Badanie MR stawu kolanowego Rzepka dyskretnie przyparta do kości udowej Troczki rzepki widoczne Róg przedni i tylny łąkotki bocznej z dyskretnymi zmianami degenaracyjnymi Łąkotka przyśrodkowa przemieszczona ku przodowi Róg przedni łąkotki przyśrodkowej z pasmem o podwyższonej intensywności sygnałów,jak w przypadku częściowego uszkodzenia Róg tylny z pasmem biegnącym poziomo,jak w przypadku pęknięcia 3 zastrzyki z kwasem do kolana nic nie pomogły. Czy kwalifikuje sie na artroskopie?

Piotr Pilarski

Możliwe, że tak, jednak do pełnej oceny potrzebne jest zbadanie przez lekarza. Sugeruje wizytę u ortopedy.

Pozdrawiam.