Seks bez zabezpieczenia w ostatni dzień okresu a możliwość zapłodnienia

Mam ostatni dzień okresu i kochalismy sie bez zabezpieczenia on nie.doszedł we mnie tylko na zewnątrz później.kochalismy sie za 30-40min również bez zabezpieczenia czy jest możliwość żeby ddoszło do zapłodnienia ?

Nasienie było w penisie po pierwszym wytrysku i zostało "wyciśnięte" w drugim.
Ciąża jest możliwa.
Pozdrawiam. JW