Seks bez zabezpieczenia z wytryskiem w środku a szansa na ciążę

sex 5 dzien cyklu . dlugosc cyklu 28, 29 . sex bez zabezpieczeia z finishem w srodku a ciaza? jak szansa na ciaze?

Dzień dobry!

Generalnie 5. dzień cyklu jest niepłodny. Dni potencjalnie płodne przypadają między ok. 10-16 dniem cyklu.

Aby jednak potwierdzić to z pełnym przekonaniem, konieczne jest samodzielne prowadzenie obserwacji swojego cyklu oraz/ lub wykonywanie testów owulacyjnych oraz osobista konsultacja z lekarzem ginekologiem. Każdy organizm jest inny, różne okoliczności mogą wpłynąć na cykl miesięczny i jego regularność, mogą zdarzać się zarówno cykle bez owulacji, jak i z podwójną owulacją itp.

Prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe, ale jednym sposobem, by ją potwierdzić lub wykluczyć, jest wykonanie testu ciążowego (jeśli od ryzykownego stosunku minął odpowiednio długi czas, aby test był wiarygodny) lub badanie ginekologiczne.

Pozdrawiam!

Witam, w związku z tym, że zarówno czas owulacji jak i długość życia plemników w sprzyjającym środowisku wnętrza kobiecego ciała są nie do końca możliwe do precyzyjnego określenia a przede wszystkim przewidzenia w konkretnym wypadku, istnieje możliwość zajścia w ciążę w opisanej sytuacji. Stopnia prawdopodobieństwa nie podejmuję się określić ale nie jest ono bardzo wysokie.Pozdrawiam