Seks po operacji nowotworu jajnika

Po jakim czasie od operacji nowotworu przyczepionego do jajnika będę mogła uprawiać seks? Cięcie będzie zwykłe, a jajnik nie będzie w żaden sposób podczas operacji naruszony. Muszę w takim razie czekać tylko na powrót mięśni brzucha do normy? Ile to może potrwać? Mam 20 lat.

Piotr Pilarski

Najlepiej wstrzymać się przez miesiąc jeśli nie będzie komplikacji.

Pozdrawiam.