Silny ból brzucha z wymiotami u 38-latki

Witam mam 38 lat 2 tygodnie temu dostałam bardzo silnego bólu brzucha wraz z wymiotami ból był ogromny robiło mi się słabo.Tabletki rozkurczowe mało co pomagały ten ból utrzymuje się do dziś jest słabszy , lecz uciążliwy dziś zrobiłam USG jamy brzusznej wszystko prawidłowe lecz duża ilość gazów jelitowych poszerzone pętle jelitowe niewielka ilość płynu w jamie Douglasa USG ginekologiczne też w porządku.Co może się pod tym kryć , co robić dalej jestem już zmęczona tym bólem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości najpewniej są konsekwencją problemów gastrologicznych. Potencjalnych przyczyn może być wiele, w tym infekcyjne, zapalne, alergiczne i wiele innych. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.