Skręcenie kciuka i ból stawu barkowego

Witam, 28 stycznia skręciłem kciuk,mam usztywnienie na 14 dni,dzień po urazie pojawił się ból stawu barkowego,z dnia na dzień bardziej boli,mam problem z podniesieniem ręki,cały czas na lekach przeciw bólowych,rtg nic nie wykazało,jedna ze wzmianek w opisie(nieznaczna rotacja wewnętrzna głowy kości ramiennej prawdopodobnie spowodowana bólowym ustawieniem kończyny górnej,proszę o porade

Witam! Z opisu rtg można wnioskować, że ból barku spowodowany jest niefizjologicznym ustawieniem kończyny górnej powstałym w wyniku urazu. Konieczne jest jednak przeprowadzenie bezpośredniego, w związku z czym proszę skonsultować się ze specjalistą ortopedii.