Spadki poziomu cukru i utrata świadomości

Co robic gdy u osoby doroslej spada nisko cukier i nie mozna mu nic podac ma cialo agresywne ruchy wydaje dziwne dzwieki cialo jest zimnre wygina i prezy czlowiekiem czy juz trzrba dzwonic na pogotowie jak tej osobie pomoc co robic czy to jest bardzo niebezpieczne cialo zlane zimnym potem nie ma zadnej reakcji z niego strony jajby odciety od swiata

Witam, w takim przypadku niezbędny jest natychmiastowy kontakt z lekarzem; jedynie co może Pani w takiej sytuacji zrobić (od strony psychologicznej), to zachować spokój; nie reagować agresją na agresję chorego, bo to jeszcze bardziej będzie ją "nakręcać". Pod agresją może kryć się lęk, np. przed śmiercią. Żeby go osłabić, potrzebny jest spokój domowników i racjonalne ich myślenie. Panika i silne emocje wśród członków rodziny mogą poważnie zaburzyć zdolność do ich właściwego reagowania w sytuacji zagrożenia życia chorego.

Pozdrawiam