Stosowanie antybiotyku a stymulacja przed IVF

Witam. Mam pytanie za 6 dni powinnam dostać miesiączkę. Tym samym miałam podejść do stymulacji przed ivf. Lecz wylądowałam w szpitalu z zapaleniem. Juz jestem po antybiotykach i lada dzień idę do domu. Czy przy stymulacji przeszkadza branie antybiotyków bo niecałym tygodniu ?

Piotr Pilarski

Z tego co wiem nie jest to przeciwwskazanie jednak proszę upewnić się u swojego lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.