Stosowanie leków Fluimucil Forte i Duomox przy astmie

Witam Potrzebuję pomocy odnośnie leków jakie przepisał mi lekarz. Moje pytanie jest takie: Czy mogę przyjmować te leki? Fluimucil Forte 600mg 1x dziennie rano przed śniadaniem. Duomox 750mg 3x dziennie. Choruję na astmę oskrzelową przyjmuję lek Salmex 250mg raz dziennie. I nie wiem czy mogę brać te leki mając astmę? Na ulotce przeczytałem że u chorych na astme mog powodować skurcze oskrzeli i tego się boję.. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie y