Silne duszności przy astmie oskrzelowej i niedoczynności tarczycy

Dzień dobry, od kilku dni dokuczają mi silne duszności. Cierpię na astmę oskrzelową i niedoczynność tarczycy. Niestety leki wziewne nie przynoszą rezultatu. Nie mogę wziąć głębokiego oddechu, mam zawroty głowy, omdlenia, ogólne osłabienie i drętwienie nóg. Parę tygodni temu chorowałam na zapalenie oskrzeli, nie brałam żadnego antybiotyku. Prosiłabym o konsultację, gdyż wymienione objawy są dla mnie uciążliwe, a na wizytę u lekarza muszę jeszcze trochę poczekać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej to powikłanie po zapaleniu oskrzeli i należałoby zwiększyć dawki leków na astmę.
Pozdrawiam