Stosowanie Yasmin i zgubienie 15. tabletki

Witam.Biorę tabletki yasmin od kilku lat.Dziś zażyłam 14 tabletkę z blistra i jednocześnie dostrzegłam,że 15 tabletka gdzieś się zgubiła.Czy mam przerwać branie tabletek z tego blistra,zaczekać na krwawienie z odstawienia i po 7 dniach rozpocząć kolejne opakowanie?

Nie, proszę kontynuować, weźmie Pani 20 tabletek, dzień 21-wszej tabletki proszę potraktować jak pierwszy dzień przerwy na krwawienie z odstawienia (proszę zauważyć, że w takiej sytuacji dzień przyjęcia tabletki z nowego blistra się przesunie, np. ze środy na wtorek.