Stosunek w 15. dniu cyklu a możliwość ciąży

Chcę się dowiedzieć,czy mogłam zajść w ciążę?Moje cykle trwają15-19dni.Kochałam się z mężem 15dnia rano,a wieczorem zaczęła się miesiączka.Czy powinnam się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo jest raczej niskie, ale nie niemożliwe. Proszę dla pewności za kilka dni wykonać test ciążowy. W razie jakiś wątpliwości najlepiej proponuję udać się do ginekologa. Czy tak krótkie cykle miesiączkowe były diagnozowane? Proszę udać się do ginekologa.