Świąd okolicy odbytu a odpowiednie działania

Witam! W ostatnim czasie mam straszny świąd odbytu, co mogę z tym zrobić,jaką maść zastosować.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to hemoroidy. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zdecydować o konieczności wizyty u chirurga lub odpowiednie leczenie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym udac sie do lekarza celem zbadania i ustalenia przyczyny świądu. Wtedy będzie można zastosować najlepsze możliwe leczenie. Pozdrawiam