Szansa na operację bariatryczną przy endoprotezie biodra, po operacji kolana i z implantem w stopie

Mam 60 lat, 107 kg BMI 37 - endoprotezę biodra (2010 rok) , 2 operacje kolana (2007, 2009), implant w stopie (2013) - czy mam szansę na operację bariatryczną. Zaczyna mi wysiadać drugie biodro i znów kolana, nie mogę chodzić z powodu bólu, nie mogę sama schudnąć a wiecznie jestem na diecie. Sama nie daję rady - co muszę zrobić żeby uzyskać pomoc z NFZ ? Mieszkam w Katowicach. Serdecznie pozdrawiam, Aneta M.

Proszę w tej sprawie skonsultować się z Poradnią Chorób Metabolicznych ul. Chełmońskiego 28, Jaworzno 43-600, Tel: (032)317 45 52
Poradnia jest częścią Szpitala Wielospecjalistyczny w Jaworznie
Ulica: Chełmońskiego 28