Szybka utrata wagi, osłabienie i cukrzyca

utrata 45 kg w 6 miesiecy,od 7 dni wymioty - kilka lykow wody,herbaty ,kawalek sucharka,ogolne oslabienie,gwaltowne napady goraca,od wielu lat cukrzyca - pod kontrola lekarza,regularne przyjmowanie lekow, ale nie mam sily przejsc 10 metrow

Proponuje nie czekać na następną wizytę kontrolną u lekarza, a jak najszybciej zapisać się na wizytę w przychodni do której jest pani zapisana. Jeśli nie była pani na diecie redukującej masę ciała, niepokojący jest szczególnie spadek masy ciała. Proszę nie zwlekać, szczególnie że grozi Pani odwodnienie.