Tęczówka rozlewająca się na źrenicę

Witam, mam 3-miesięczną wnuczkę, u której zauważyłśmy taki obraz - jakby tęczówka rozlewała sie na źrenicę. Co to może być? Na pewno nie było wcześniej tego "koloru" wczodzącego na źrenice

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry. Bez badania nie można stwierdzić czym ta zmiana jest spowodowana. Po badaniu, lekarz będzie mógł zlecić odpowiednie dodatkowe badania lub konsultację okulistyczną.