Torbiel piersi i BAC

Piersi utkane gruczłowotłuszczowe. W piersi lewej, na godzinie 2 widoczna jest torbiel o średnicy 11mm , zawierajaca echododatnie masy zjmujće połowę jej objetości. BAC? Co oznacza taki wynik?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania wskazuje na zmianę o charakterze torbieli w piersi lewej. W celu ustalenia dokładnego rozpoznania konieczne jest wykonanie biopsji. Proszę udać się do lekarza prowadzącego, który pokieruje dalszą diagnostyką.