Uciążliwe, silne dolegliwości bólowe kręgosłupa

Mam problem z kręgosłupem leczę się już parę lat... od nie dawna ból przerasta mnie a jestem bardzo cierpliwa - ponieważ od piątku boli mi tak ,że nie mogę nawet pochylić się dopiero jak podtrzymam ręką lub ucisnę to miejsce na piecach to z wielkim trudem udaje się np. unieść coś z podłogi Ból ten wystąpił po prawej mojej stronie kręgosłupa ,najpierw miałam zdrętwienie w okolicy prawej strony na wysokości trochę wyżej niż krzysz tak pod piersiową klatkę Bardzo proszę o pomoc Dziękuję Maria G

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy to najpewniej zespół bólowy kręgosłupa L-S. Sugeruję niezwłocznie udać się do lekarza POZ, który wdroży prawidłowe leczenie. Po ustąpieniu ostrych dolegliwości, wskazana jest dokładniejsza diagnostyka obrazowa kręgosłupa.