Uczucie drętwienia języka, zawroty głowy i drętwienie nóg

Od tygodnia mam dziwne wrażenie w jamie ustnej; jakby odrętwienie, "tępy" język ale nie czuję goryczy.Ostatnio mam momenty osłabienia i w momencie gdy patrzę przed siebie kręci mi się w głowie, drętwieją nogi, jest mi słabo. Badania krwi miałam jakieś dwa m-ce temu i wszystko było w miarę w normie. Drapie mnie również w gardle i mam chrypkę (przeszłam jakieś przeziębienie walczyłam z tym 3 tygodnie ale bez antybiotyków na tzw. własną rękę) Od tygodnia spożywam koktajl błonnikowy.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, opisane przez Panią objawy mogą być wynikiem niedoborów pokarmowych, witaminowych, zaburzeń gospodarki żelazowej a także skoków ciśnienia. Jednakże proszę się zgłosić do lekarza medycyny rodzinnej w celu kontroli. Pozdrawiam