Uczucie pełności i wzdętego brzucha a nerwica

Witam bardzo serdecznie! Mam 30 lat i ogromny problem, z którym już sobie nie radzę. Po zjedzeniu czegokolwiek mam brzuch jakbym była w 6 miesiącu ciąży... Brzuch robi się napięty, jelita szalej, od czasu do czasu gazy. Wypróżnienia raczej regularne z tym , że jak kamienie... Stan ten utzrymuje się przez cały dzień; rano jest o 3/4 lepiej. Dodam, że od pewnego czasu zmagam się z nerwicą- nie wiem czy ma to jakiś związek, wydaje mi się że już się uspokoiło i radzę sobie z tym. Proszę o pomoc!

Dzień dobry!

Nerwica może sprzyjać podobnym trudnościom, nie musi być jednak (i zazwyczaj nie jest) ich jedyną przyczyną.
Proszę skonsultować się z lekarzem, a także dietetykiem klinicznym i szczegółowo przeanalizować swoją dietę, przeprowadzić badania w kierunku nietolerancji i alergii pokarmowych, chorób przewodu pokarmowego itp.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza