Uczulenie na zgięciu w łokciach pojawiające się wieczorami

Witam. Moj mąż od 2 m-cy ma uczulenie na zgięciu w lokciach. Uczulenie nie występuje codziennie.Występuje głownie wieczorem. Co to może byc i czy może być to objaw jakiejś choroby? Pozdrawiam Ewelina

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże alergiczne. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.