Uczulenie w okolicach pachwin po TK

miałam wczoraj TK i dzisiaj zaczęło występować uczulenie w szczególnie w okolicach pachwin / przy poprzednim TK było tosamo - co może pomóc - mam utrudniony dostęp do lekarza - ostatnio skończyło się zastrzykiem ?. Proszę podpowiedzieć co kupić doraźnie w aptece ?. Wapno nie pomagało. Pilnie czekam na odpowiedź. " Z GÓRY" DZIĘKUJĘ

Witam. Prosze zaopatrzyc sie w jeden z dostepnych w aptece lekow antyalergicznych np.allertec. Jesli jednak pojawia sie dusznosc, oslabienie czy zle samopoczucie konieczna jest konsultacja z lekarzem.