Uporczywe swędzenie całego ciała u 28-latki

Witam mam 27l i mam od pewnego czasu juz dosc dlugo mam problemy z skórą uporczywe swedzenie calego ciala szczególnie dloni skora jest pokryta baialym nalotem sucha zluszczona na palcach ,język bialy nie przyjemny zapach z ust,bole stawow miesni,powiekszony węzeł chlonny szyjny raz mniejszy raz nawet do 2cm bole glowy brak energi prosze o zdiagnozowanie mniej wiecej co moze byc przyczyna nie jakies krotkie odpowiedzi i wyslanie do specjalisty bo tez chodze wyniki badan dobre prosze o szybka odp

Proszę Pani
objawy mogą wskazywać na objawową drożdżycę /grzybicę. Diagnozę można potwierdzić lub wykluczyć tylko podczas wizyty u dermatologa. Istotne - czy oceniano u Pani poziom glukozy ? Jest wiele innych przyczyn,które mogą wywoływać świąd skóry.Może być to problem złożony, może jest kilka przyczyn problemu.Bez badań lekarza i oceny badań dodatkowych nie da się postawić rozpoznania,

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel