Usunięcie pęcherzyka żółciowego a bolesność pod żebrem

witam 4.o3. br miała usówany pecherzyk laparoskopowo, nadal odczuwam ból w prawym podżebrzu. Praktycznie codziennie boli mnie tak jak wcześniej. Jest to czasem taki ból piekący, czasem tylko kłucia. Już sama nie wiem co z tym robić bo ogólnie czuje się bardzo dobrze.

To raczej ból związany z podrażnieniem nerwu międzyżebrowego, który absolutnie nie ma związku z przebytym zabiegiem. Celem dokładnej diagnostyki tych dolegliwości radziłbym udać się na badanie kontrolne do Poradni Chirurgicznej.