Usunięcie znamienia a wyniki badań

witam miałam 2 tyg temu wycinane znamie i jeszcze nie ma wyniku duzo osób mówi ze gdyby cos było nie tak to by zadzwonili wczesniej czy to prawda?to znamie wygladało jak naczyniak bo zima był jasny czerwony a teraz latem ciemniał to podobno tez norma dla mnie to dziwne troche sie boje tym czekaniem

Magdalena Mroczek

Niestety na wynik badania patomorfologicznego trzeba poczekać. Gdyby lekarz usuwający znamię podejrzewał, że znamię jest nietypowe zleciłby wykonanie badania patomorfologicznego w trybie pilnym.