Usuwanie łuszczycy krostkowej

Witam ;) Mam pewien problem i bardzo proszę o pomoc . Zgóry dziękuje ;) Otóż chodzi o łuszczycę prawdopodobnie krostkową . Krostki wyskakują mi na dłoniach ,przedramionach i plecach . Miałem taki przypadek w czerwcu tamtego roku , poszedłem do dermatologa wydałem pieniądze na wypisane maście które po czasie nic nie pomagały . Jedyna która pomogła to był clobederm . Zaczęłem się opalać i wszystko znikło aż do teraz . Przeziębiłem się i wyskoczyło . Proszę o podanie domowych sposobów na usunięcie

Aleksander Ropielewski

Nie ma domowyych sposobów, które mógłbym polecić jako w pełni skuteczne. Raczej sugeruję kontakt z dermatologiem w celu wdrożęnia leczenia clobedermem, które było skuteczne poprzednio. Bardzo możliwe, że po ustąpieniu czynnika wywołującego zaostrzenia (przeziębienia) zmiany ustąpią samoistnie lub zmniejszą nasilenie.