W jaki sposób spalić mięśnie i tłuszcz?

W jaki sposób spalić mięśnie i tłuszcz? Moja przyjaciółka ma anoreksję i praktycznie same kości. Zastanawiamy się jakim cudem udało jej się spalić i tkankę tłuszczową i tłuszcz. (Zazwyczaj na Głodówkach spała się same mięśnie, a tłuszcz zostaje). Dodam, że nigdy nie ćwiczyła i jej mięśnie nie są widoczne. Uczęszcza na terapie oraz bierze leki, stara się jeść choć nie zawsze wychodzi..

Kiedy organizm nie ma jak sobie radzić z wyniszczajacym zaburzeniem to spala wszystko by wykrzesac skądś jakąkolwiek energię. Anoreksja wyniszcza cały organizm - tkanki, narządy, wpływa na obniżenie funkcji poznawczych itd. Niszczy często także relacje międzyludzkie. Wsparcie dla koleżanki będzie teraz z pewnością mile widziane i oczekiwane. Pozdrawiam