Wchłonięcie się tabletek dwuskładnikowych antykoncepcyjnych

stosuje tabletki dwuskładnikowe anty. Gdy brałam tabletki bałam sie że 1 jednak sie nie wchłonęła i przyjęłam drugą. chciałam żeby moj cykl byl taki sam, wiec ostatnią tabletkę która powinnam przyjąć(nie było jej bo przyjęłam wcześniej dwie) wzięłam z nowego opakowania. Czyli powinnam konczyc opakoanie na gornej czesci blistru w srode, ale zalezało mi by byl to czwartek jak zawsze. Czyli przyjełam z nowego opakowania czwartkowa tabletk, ta ktora bym konczyla to opakowanie. Czy jestem bezpieczna?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej jest Pani zabezpieczona - nie ma powodów do niepokoju.