Wcześniejsze miesiączki a ryzyko ciąży

Dzień dobry , strasznie się boję , że jestem w ciąży , ponieważ mój okres z miesiąca na miesiąc jest coraz wcześniej prawidłowo okres powinnam mieć 27 dnia każdego miesiąca zmiany zaczęły się w październiku okresu dostałam 24 , w listopadzie już 19 , w tym miesiącu czuje że niedługo dostanę a jest dopiero początek miesiąca , czy to ciąża ? Robiłam 2 testy oba negatywne , ale ja nadal się boje , a do ginekologa wstydzę się iść :( .

Witam serdecznie. Takie objawy to raczej nie objawy ciążowe a prawdopodobnie wynik wahań hormonalnych. Konieczna jest wizyta u ginekologa. Proszę się nie wstydzić takiej wizyty. Oczywiście rozumiem Panią, jednak to obowiązek każdej kobiety dbającej o swoje zdrowie.