Krwawienie w środku cyklu a ciąża

Witam. Ostatnie dwie misiaczki miałam 27 września a pozniej 26 października i trwała ona do 31.10-1.11.2014 (to znaczy ze mój cykl miesiączkowy wynosi 30-31 dni). Ostatni raz z partnerem kochałam sie w nocy z 3-4 października i powiedział ze "cos" (troche spermy) mogło "wylądować we mnie" ale zgodnie z cyklem okres dostałam 27 października wiec powinno być wszystko ok. 10 listopada dostałam znów okres, raz jest brązowawy a raz czerwony, raz obfity a raz lekki. Czy możliwe bym była w ciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwość ciąże w czasie współżycia jest zawsze, bez względu na stosowaną metodę antykoncepcyjną. Więc odpowiedź brzmi jak najbardziej tak, choć prawdopodobieństwo jest raczej małe jeżeli na koniec października dostała Pani normalny okres. W celu wykluczenia/potwierdzenia ciąży oraz wystąpienia ponownego krwawienia/plamienia proszę zgłosić się do lekarza ginekologa.