Witam, od czego mogą mnie swędzieć piersi i momentami boli mnie brzuch?

Mam 28 lat.

Witam serdecznie!

Niestety Pani zapytanie zawiera zdecydowanie za mało informacji, by móc określić, co jest przyczyną Pani dolegliwości. Być może objawy związane są dwoma niezależnymi zaburzeniami, a może jest to jedna choroba.
Świąd skóry występujący z bólem brzucha może być spowodowany alergią.
Same dolegliwości piersi występują zwykle jako objaw atopowego zapalenia skóry lub chorób samego sutka. Warto wykonać samobadanie piersi, i w razie zauważenia niepokojących zmian wykonać badanie USG sutków.
Jeżeli dolegliwości same nie ustąpią, radziłabym udać się do lekarza rodzinnego, który uszczegółowi wywiad i Panią zbada, co pozwoli postawić właściwe rozpoznanie.

Pozdrawiam.