Wrażliwe jelita a dieta

Witam.Mam problemy z jelitami podejżewam ZJD ponieważ jak zjem cos z fastfodów to czasem momentalnie ląduje na toalecie z rozwolnieniem czesto burczy mi w brzuchu itd. Dużo tez nie mogę jadac bo za chwile jestem pełny i od razu po jedzeniu gazy idą.Jak mogę sobie pomóc ? Przez to chyba mam tez depresje bo ciężko wyjść z domu jak można na toalecie co chwile lądować.

Witam Pana Serdecznie,,

Z Pana opisu wynika, że organizm szczególnie domaga się Pana uwagi.

Sugeruję, żeby zasięgnął Pan osobistej porady u lekarza pierwszego kontaktu ( w ramach NFZ),
Lekarz podejmie decyzję, co dalej, w kierunku diagnostyki.

Być może należałoby rozważyć rozmowę z psychologiem, co tak naprawdę jest przyczyną objawów u Pana.

Życzę Panu dobrych wieści,
Irena Mielnik-Madej