Współżyłam w dzień owulacji. Czy możliwe, że jestem w ciąży?

Proszę o pomoc! Ostatnią miesiączkę miałam 24 września. Owulacja (prawdopodobnie) wystąpiła 12-13.10 (obserwacja śluzu szyjkowego, testy owulacyjne).
Dodam, że współżyłam w dzień owulacji. Dziś mija 16 dzień od owulacji, a okresu jak nie było, tak nie ma, a przeważnie występował 14 dni po owulacji. Od kilku dni mam nabrzmiałe piersi. Jedna z nich strasznie boli.
Czy możliwe, że jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jeżeli stosunek odbył się podczas dni płodnych, to prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest duże. Dolegliwości, które się u Pani pojawiły ze strony piersi, mogą być związane z ciążą.

We własnym zakresie może Pani wykonać test ciążowy. Gdyby były nadal wątpliwości, proponuję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam