Wsunięcie główki penisa do pochwy pod koniec miesiączki a możliwość zajścia w ciążę

Witam, miesiączka rozpoczęła się 24.10, dnia 29.10 gdy dobiegała już końca,partner wsunął mi główkę penisa do pochwy, na moment,dosłownie kilka sekund, nie doszło do wytrysku,ani głębszej penetracji, gdyż jestem dziewicą i bardzo mnie bolało. Czy mogłam zajść w ciążę? Błagam, zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi, pozdrawiam!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma. Warto jednak zauważyć, że czasami koniec okresu to już potencjalne dni płodne co może stanowić ryzyko w stosunku do zapłodnienia.