Wynik badania antygenów-TG i TPO u 20-latki

wiat! moja mama ma tarczycę i widząc podobne objawy do jej postanowiłam zrobić badania przeraziły mnie strasznie. Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa dni proszę o pomoc. antygeny-TG 115,87 IU/ml norma 0-4,11 i antygeny-TPO 720,03 IU/ml norma 0-5,61

Witam serdecznie. Obecności przeciwciał anty TPO i TG może świadczyć o autoimmunologicznym tle chorobowym gruczołu. Warto wykonać oznaczenie wolnych hormonów oraz TSH.